Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Wolf, T1’a geri döndü!

Wolf, T1’a geri döndü!

Kore'nin köklü organizasyonlarından T1, efsanevi destek oyuncusu Wolf'u içerik üreticisi olarak bünyesine kattı.

League of Legends özelinde bir döneme damgasını vuran T1, Sezon 3, Worlds 2015 ve Worlds 2016'da kupayı kaldırmayı başardı. Efsanevi destek Wolf ise bu kadroların ikisinde yer aldı. 2018 sezonunda alınan kötü sonuçların ardından takımdan ayrılan isim ülkemizde SuperMassive forması giydi. 2020 sezonunn başında ise emekli olduğunu duyurdu ve Twitch platformu üzerinden yayın yapmaya devam etti. Kariyerine yayıncı olarak devam etme kararı alan Wolf, eski takımı T1'a içerik üreticisi ve yayıncı olarak transfer oldu.

Kariyerinde birçok büyük başarısı olan Koreli destek bu başarılarının tamamını o zamanki adıyla SKT bünyesinde başardı. 2 Worlds, 2 MSI kazanmasının yanında bir kez Worlds İkincisi, bir kez de MSI ikincisi oldu. Bu süreçte Bang ile birlikte alt koridorda yer aldı. SKT'de işlerin kötü gitmesinin ardından Türkiye'ye geldi ancak SUP'la oynadığı iki mevsimde de şampiyonluk yaşayamadı.

Wolf şu sıralarda kendi kanalında LCK maçlarını izleyip yorum yapıyor. Kısa sürede büyük bir kitleye ulaştı ve bunun en büyük sebeplerinden biri efsanevi kariyeri oldu. T1'a transfer olarak yayıncılık hayatını devam ettireceğini sinyallerini de vermiş oldu.