Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Virtus.pro, Adrenaline Cyber League’e davet edildi

Virtus.pro, Adrenaline Cyber League’e davet edildi

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Adrenaline Cyber League turnuvası, bu yıl Moskova’da Mayıs ayında gerçekleşecek. 100 bin dolar ödüllü olan turnuva LAN’da oynanacak ve karşılaşmalar Moskova Loft Hall’da sona erecek. Turnuvada yer alacak olan takımlar da belli olmaya başladı ve Virtus.pro davet yoluyla turnuvaya adını yazdıran ilk takım oldu.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen ilk Adrenaline Cyber  turnuvasının şampiyonu, finalde Virtus.pro’yu 3-1 yenerek kupa hedefini gerçekleştiren Natus Vincere olmuştu. Buna rağmen, bu yıl turnuvaya davet edilen ilk takımının Natus Vincere olması beklenirken Virtus.pro oldu ve Virtus.pro, bu davet ile alakalı Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı.

 

3 takım davet edilecek ve Virtus.pro dışında katılacak olan diğer takımlar hakkında henüz bir şey söylenmedi. Turnuvaya katılma hakkı kazanacak olan dördüncü takımın belirlenmesi için yapılacak eleme karşılaşmalarında yer alacak takımların belirlenmesi ise Faceit üzerinden yapılmaya başlandı. 6 ile 17 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan karşılaşmalarda 3 açık eleme yapılacak ve bunlar 6-7 Nisan, 13-14 Nisan ve 16-17 Nisan tarihlerinde olacak.

Adrenaline Cyber League’in final karşılaşmalarında ise 25-26 Mayıs tarihinde, Rusya, Moskova Loft Hall ev sahipliği yapacak. Organizasyon ile ilgili sürprizlerden bir tanesi ise açıklandı. Organizasyonda, maksimum konsantrasyon etkisi oluşturmak adına 360 derece formatı kullanılacak. Bu düzenlemenin, 2019 Dota Pro Circuit Major’ın final karşılaşmasında da kullanılacağı ile ilgili bilgi verilmişti.