Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VFŞL’de play-off’lar 27 Nisan’da başlıyor!

VFŞL’de play-off’lar 27 Nisan’da başlıyor!

VFŞL 2020 Kış Mevsimi'nde play-off'lar 27 Nisan tarihinde Papara SuperMassive-Team Aurora mücadelesiyle başlıyor!

Kazananın ülkemizi MSI 2020'de temsil edeceği VFŞL 2020 Kış Mevsimi'nde normal sezonun sonuna geldik. 1907 Fenerbahçe Espor ve Dark Passage ligi ilk iki sırada tamamlayarak play-off'lara direkt olarak yarı finadlen başlama hakkı kazandı. Geriye kalan Papara SuperMassive, fastPay Wildcats, Galakticos ve Team Aurora ise ilk önce çeyrek finalde karşı karşıya gelecek. Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre play-off'lar 27 Nisan tarihinde, Papara SuperMassive ve Team Aurora arasında oynanacak seriyle başlayacak.

Çeyrek Final Eşleşmeleri

  • Papara SuperMassive – Team Aurora | 27 Nisan Pazaresti 14:00
  • fastPay Wildcats – Galakticos | 28 Nisan Salı 14:00

Çeyrek finalin ilk eşleşmesinde karşı karşıya gelcek olan Papara SuperMassive ve Team Aurora'nın mücadelesini 27 Nisan Pazartesi günü saat 14:00'te Twitch ve Youtube üzerinden takip edebileceğiz. Corona virüsü sebebiyle hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanması, play-off'ların pazartesi ve salı günlerine sarkmasına sebebiyet verdi.

Çeyrek finalin diğer eşleşmesinde fastPay Wildcats ve Galakticos karşılaşacak. Bu seri ise 28 Nisan Salı saat 14:00'te oynanacak.

Bu iki serinin kazananlarından normal sezonda daha üst sırada gelen ekip Dark Passage'ın, düşük seri başı olarak nitelendirilen daha alt sıradaki takım ise 1907 Fenerbahçe Espor'un rakibi olacak. Yarı final maçlarının ne zaman oynanacağı henüz belli değil.