Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rare, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Rare, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Beşiktaş Esports'un üst koridor oyuncusu Rare, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Sezon başında Amerika'dan Türkiye'ye geri dönme kararı alan Rare, takım aradığını duyurmuştu. Eski takımı Beşiktaş Esports ile anlaşmaya varan oyuncu 2020 Kış Mevsimi'ni burada geçirdi. Mayhem'in kadroya katılmasıyla bazı maçlarda forma giymedi ve yedek kaldı. VFŞL'nin dışında Akademi Ligi'nde de forma giydi. Takımdan ayrılma kararı alan üst koridor, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelcek teklifleri değerlendirebildiğini duyrudu.

Profesyonel oyunculuk kariyerine 2014 yılında başlayan Rare ülkemizde sırasıyla NumberOne Esports, Dark Passage White, Crew Esports Club, Galakticos ve Beşiktaş Esports formaları giydi. 2018 yılında Beşiktaş Epsorts ile Yükselme Ligi'nde forma giymesinin ardından 2019 sezonunda Amerika'ya taşınacağını duyurdu. Amerika'da Bubble Gang 19 ve Emissary Esports gibi takımlarda oynadı.,

Beşiktaş Esports bu sezon genç ve yerli oyunculardan kurulu bir kadro yapılanmasına yöneldi. Normal sezonun sonunda ise 7. geldi ve play-off yarışına katılamadı.

Geçtiğimiz günler de koç Nova da takım aradığını duyurmuştu.