Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VFŞL 8.Hafta heyecanı başlıyor!

VFŞL 8.Hafta heyecanı başlıyor!

Artık son haftalara yaklaştık ve Play-off’a kalan takımlar neredeyse belli oldu. Liderliği elinde tutmaya çalışan Royal Youth 12 galibiyet ve 2 mağlubiyet ile haftaya lider olarak başlayacak. Bursaspor Esports ise SuperMassive ile yapacağı maçla Play-off’a kalmak için son kartlarını ortaya koyacak ve yeni transferlerle de maçlar oldukça çekişmeli geçecek gibi gözüküyor. VFŞL 8.haftada oynanacak maçlar ise şöyle:

Cumartesi
14:00 – GAL – AUR
Aurora ikinciliğe oynarken Galaktikos’un umutları neredeyse tükendi ve birçok oyuncu yedeğe çekildi.

15:00 – BUR – SUP
Bursaspor Esports Play-off’a kalmak için oynayacak, SuperMassive’in ise işi zor. Bu maç ligin en kritik maçlarından biri olacak.

16:00 – IW – DP
İki takım için de sezon iyi geçmedi ama DP’nin eski oyuncularının geri dönmesi ile birçok taraftar bu maçı dört gözle bekliyor.

17:00 – FB – GS
İki takımında durumu eşit ve şahane bir derbi bizleri bekliyor. Bakalım GS’nin yeni destek rolü transferi Dumbledoge GS’nin öne geçmesini sağlayabilecek mi? 

18:00 – RY – BJK
Royal Youth neredeyse liderliği garantiledi ve Beşiktaş yarı finalden başlamak için ligi üst sıralarda bitirmeye çalışacak gibi gözüküyor.

Pazar
14:00 SUP – GAL
15:00 AUR – GS
16:00 DP – FB
17:00 BUR – RY
18:00 BJK – IW

Kalan son iki hafta lig için büyük önem taşıyor. Bakalım yeni transferlerle puan tablosunda ne gibi değişiklikler olacak?