Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VFŞL 7. Hafta Maçları Fikstürü

VFŞL 7. Hafta Maçları Fikstürü

VFŞL 7. Hafta Maçları Fikstürü

 

Son haftalara girilirken ligde dengeler hala kurulamadı. Royal Youth dışındaki tüm takımlar playoff için rekabetini sürdürmekte. Beşiktaş 8 galibiyetle ikinci, 1907 Fenerbahçe-Galatasaray Esports-Team Aurora ise 7 galibiyetle playoff’a en yakın takımlar diyebiliriz. Fakat diğer 5 takım için 1 puan bile çok kritik. Gelin fixtüre göz atalım;

Cumartesi:

14:00 BUR – GS

Haftanın ilk maçında galibiyet serisinde olan Bursaspor Esports, uyum konusundaki sorunları aşarak güzel bir takım olan Galatasaray ile vadide kozlarını paylaşacak.

15:00 RY – IW

Galibiyet serisindeki lider, mağlubiyet serisindeki IW ile karşı karşıya gelecek. IW’in kesinlikle kazanması gereken maçlar olduğu için heyecanlı bir mücadele bizleri bekliyor.

16:00 BJK – AUR

Belki de günün en kıyasıya mücadelesi bu olacak. İki takımda çok formda ve agresif oyunlarıyla göz dolduruyor. Bakalım bu sefer yine BJK mı galip gelecek yoksa AUR rövanşta intikamını alacak mı

17:00 SUP – DP

Dark Passage için ligdeki en kritik maçlardan biri olacak. Değişen kadrosunu kullanarak, kazanmak için her şeyi deneyeceklerdir.

18:00 FB – GAL

Günün son mücadelesinde geçtiğimiz hafta galibiyet alamayan iki takım karşı karşıya gelecek. 1907 Fenerbahçe çok iyi durumda olmasına rağmen aynı şeyleri Galaktikos için söyleyemiyoruz.

 

Pazar

14:00 DP – RY

15:00 BJK – SUP

16:00 GS – GAL

17:00 IW – FB

18:00 AUR – BUR