Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VFŞL 3. Hafta 2. Gün Maçları Tamamladı

VFŞL 3. Hafta 2. Gün Maçları Tamamladı

VFŞL 3. Hafta 2. Gün Maçları

 

VFŞL 3. hafta bugün oynanan karşılaşmalar ile bitti ve artık tek bir lideri var. Royal Youth 5 galibiyet 1 mağlubiyetle artık tek başına lider. İlk hafta oturduğu liderlik koltuğuna geri döndü. Team Aurora, 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Esports'da ikinliği paylaşan 3 takım konumunda. Maçlara göz atalım;

 

DP-IW

Bu haftaya damgasını vuran takım tabi ki Istanbul Wıld Cats oldu. Aldıkları iki galibiyetle ve muhteşem oyunlarıyla haftanın en iyi takımıydı diyebiliriz. Bugün ki maçtada IW rakibine çok fazla oyun oynama fırsatı vermedi.

 

AUR-GAL

Team Aurora kararklı çıkışını sürdürüyor. Padden ve Wendelbo muhteşem işler yaparken, Mojito çok formda. Galaktikos ise son darbeyi vurma kısmında bu haftada sınıfta kaldı ve haftayı galibiyetsiz kapattı.

 

GS-FB

Derbide öne çıkan isim yine BOLULU ve Hades oldu. BOLULU'nun Velkoz performansı orda koridoru kazandırdı ama Hades bugün adeta ders niteliğinde bir destek rolü oynadı. Attığı Flank'ler ile takımına galibiyeti getiren fişi çekti diyebiliriz.

 

BJK-RYL

Closer ve Cyeol erken oyunda muhtelem işler başardı. Tolerant ise ne kadar iyi bir destek oyuncusu olduğunu tekrar bize kanıtladı. Lider RYL, Beşiktaş Esports'a istediği oyunu oynatadı ve rahat bir galibiyet aldı.

 

SUP-BUR

Bu hafta değişik 2 kadroyla vadiye inen SUP, istediği galibiyetleri alamadı. Sezonun başından beri güzel oyunlarını sonuca dönüştüremeyen Bursaspor Espor ise bugün bunu SUP gibi güçlü bir rakip karşısında başardı.