Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri VFŞL 2020 Kış Mevsimi başlarken: Team Aurora

VFŞL 2020 Kış Mevsimi başlarken: Team Aurora

Geçtiğimiz sezonu toplamda 10 win 9 lose ile 5. bitiren Aurora’nın 2020 kış sezonu kadrosunda geçen seneden sadece Madly’i koruyan ve diğer tüm isimleri yenileyen Team Aurora’nın yeni kadrosu şöyle;

Ferhat Can “Madly” Atma

Kariyerine Aftershock Esports ile başlayan üst koridor oyuncusu Madly, geçtiğimiz sezonda da Doğuş Üni Aurora kadrosundaydı. Geçtiğimiz yıl 48 maçta da Aurora forması giydi ve %47,92 oranında WR’e sahip. İlginç bi’ şekilde Team Aurora’nın geçen senenin tamamında üç oyuncusu %47,92, iki oyuncusu %48,15 WR değerine sahip. Başarılı oyuncu geçtiğimiz 2019 Yaz Mevsimi sezonunun  5,58’lik asist oranıyla en çok asist yapan ikinci üst koridor oyuncusuydu.


Taha “Elramir” Yurdagüven

Takımın ormancı rolünde oynayan oyuncusu Elramir bu sezon takıma ve lige yeni katılan oyuncular arasında. Akademide başarılı performans sergileyen genç oyuncu bu sezon beklentileri bakalım ne kadar karşılayabilecek. Geçtiğimiz yıl sadece iki maç oynayan genç oyuncunun iki maç performansıda umut vaadediciydi. Kill Share oranı %47,95, Kill 5,5 olan oyuncunun, CS’si ise 195,5


Brayan “Kruimel” Van Oosten

Hollandalı, tecrübeli oyuncu Aurora’nın orta koridorunda oynayacak isim oldu. 24 yaşındaki Avrupalı oyuncu takımın en tecrübeli oyuncusu gibi görünüyor. İlk kez TCL’de oynayacak olan oyuncu, bakalım takımına tecrübelerini taşıyıp iyi bir performans sergileyebilecek mi?


Yücel “Rhioni” Morgil

Akademiden yükselmeyi başaran genç oyuncu lige yeni katılan oyuncular arasında. Koridor arkadaşı Algos ile bakalım nasıl bir performans sergileyecek hep beraber göreceğiz.


Ersin “Algos” Sertbaş

Takımın bir diğer tecrübeli oyuncusu bu sezon destek rolünde alt koridorda takım arkadaşı “Rhioni” ile birlikte oynayacak. Daha önce HWA, IW gibi takımlarda oynamıştı, umarım ki koridor arkadaşı Rhioni ile iyi bir performans sergilemeyi başarabilir. Her ne kadar geçtiğimiz sezon %4,90’lık Kill Share oranıyla sezonunun Farfetch’den sonra gelen en kötü destek istatistiğine sahip olsa da bu sezonda kendisinden beklentiler yüksek.