Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri 1907 Fenerbahçe koç ekibine yeni isimler kattı

1907 Fenerbahçe koç ekibine yeni isimler kattı

2020 Kış Mevsimi’ne Akademi ve VFŞL’de aldığı toplam 4 galibiyet ile bomba gibi bir giriş yapan 1907 Fenerbahçe Espor teknik ekibine Jakub ”Jkor” Kornecki ve Melih ”theqep” Akgün olmak üzere iki analist dahil ettiğini duyurdu.


1907 Fenerbahçe’nin kadrosu her ne kadar isim ve tecrübe olarak geçtiğimiz mevsime göre sönük kalsa,güç sıralamalarında hep alt sıralar yazılsa da ekip Kış Mcvsimi’ne sırasıyla 5 Ronin ve Team Aurora karşısında aldığı tatmin edici galibiyetlerle taraftarın heyecanını diri tutmayı ve taraftar rüzgarını arkasına almayı başarmıştı. Özellikle transfer döneminin belki de en çok eleştirilen ismi olan Berk ”Mojito” Kocaman Galakticos karşısında oynadığı harika Qiyana performansıyla ön yargıları kırmayı ve ne kadar tecrübeli bir oyuncu oldupunu tekrardan kanıtlamayı başarmıştı. Blue‘nun da artık takım arkadaşlarıyla birlikte hareket edip inanılmaz bir performans sergilemesi 1907 Fenerbahçe’ye iki galibiyet ve ilk haftanın liderlik koltuğunu getirdi.

Oyuncuları bir yana bırakıp teknik ekipten bahsedecek olursak 1907 Fenerbahçe 2019 Yaz Mevsimin’den transfer döneminin sonuna kadar bir takım problemler yaşamış. Yönetim Turkinatör ile tatsız olaylar eşliğinde yollarını ayırmıştı. Turkinatör‘ün yerine getirilen Craft1x ve Smeagol‘ün kariyerlerini inceleşyecek olursak craft1xlol geçtiğimiz mevsim Dark Passage için koçluk yapmış hatta sözleşmesinin bitmesine rağme takıma transfer döneminde de yardım ederek taraftarın takdirini toplamıştı. Smeagol ise daha önce Last Remedy,Wind and Rain,Team Just gibi birçok Avrupa ekibinde koçluk yapmış,ligimizdeki ilk koçluk deneyimini ise bu sezon 1907 Fenerbahçe Espor ile yaşıyor.

Şu ana kadar koçların yaptığı seçimlerden cesur olduklarını ve takıma güvendiklerini söylemek mümkün. Özellikle Galakticos maçında kurulan tanksız kompozisyon cidden cesaret ve sıfır hata isteyen bir kompozisyondu. Bakalım yeni analistleriyle beraber 1907 Fenerbahçe Espor gücüne güç katabilecek mi?