Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Untara Flank Fantezi Ligi kart analizi

Untara Flank Fantezi Ligi kart analizi

Untara Kimdir?

Park "Untara" Ui-jin, 1996 Kore doğumlu üst koridor oyuncusu. 2014 yılının başında profesyonel espor kariyerine, Anarchy takımında destek rolünde başlamıştı. Bu takımda geçirdiği iki mevsimin ardınan EP.Carries takımına transfer olmuştu. Daha sonra Star Horn Royal Club ve CJ ENtus takımlarında forma giyerek 2016 yılında kendinden çok fazla söz ettirmişti. 2017 yılının Mayıs ayında dünyanın en iyi takımlarından biri olan SKT'ye transfer olmuştu. 3 Mevsim boyunca SKT ile başarılara imza attıktan sonra geçtiğimiz mevsim takımdan ayrıldı ve bir mevsim hiçbir takımda oynamadı. Geçen hafta 1907 Fenerbahçe ile anlaştığı duyurulan oyuncu bu sezon TCL'de sahneye çıkacak.

 

Yaz mevsiminin tecrübeli üst koridor oyuncularından Untara’nın 2018 Yaz Mevsimi verilerine göre* hazırlanan Flank Fantezi Ligi kartını inceleyelim.

Şampiyon tercihlerine göre Untara;

 

Tüm kariyeri boyunca en iyi oynadığı şampiyonlar;

Rumble; 11 oyun 9 galibiyet

Maokai; 38 oyun 23 galibiyet

Tüm kariyeri boyunca en kötü oynadığı şampiyonlar;

Gnar; 28 oyun 11 galibiyet

Shen; 9 oyun 2 galibiyet

 

Kişisel analiz; Ruin'in ayrılışı ile boşalan koltuğa geçen Untara'nın oyun tarzı defansif tanklar üzerine kurulu. Fakat unutulmamalıdır ki oynamadığı bir sezonluk sürede şampiyon havuzunu geliştirmiş olabilir. Ligimizde kalite açısından çok fazla sorun yaşayacağını düşünmesek de, alışma süreci uzun olabilir. Eğer sezon içerisinde meta yine tanklara doğru kayarsa 1907 Fenerbahçe büyük avantaj elde eder.

 

Untara Fantezi Ligi Kartı İpuçları;

Asist ve skor katkısı açısından neredeyse en yüksek skorlara sahip oyuncu, diğer oyunculara oranla daha fazla skor getirecektir. Koç ve Yayıncı kartlarından aldığınız bonuslar ile %40 oranında daha fazla puan elde edebilirsiniz. Az ölür az öldürür ama güldürür.

 

Flank Fantezi Ligi nedir?

League of Legends oyunun fantezi ligi olan Flank fantezi liginde, Türkiye ve dünyadaki oyuncuların kartlarını, mağazadan Flank puanlarınız ile satın alabilir, kendi takımınızı kurabilirsiniz.

Kendi takımını kur, şampiyon ol, zaferin tadını çıkar!

https://www.flankesports.com/fantezi-ligi