Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Galatasaray yeni ormancısını buldu

Galatasaray yeni ormancısını buldu

Son günlerde kadrosunda köklü değişikliklere giden Galatasaray Espor’da bugün yeni bir gelişme daha yaşandı. Madness dışındaki tüm oyuncuları ile ayrılık kararı alan sarı kırmızılılar, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile yeni ormancısını duyurdu.

Galatasaray Espor, son olarak Bombers forması giyen Koreli ormancı Choi “BalKhan” Hyun-jin ile anlaştı. Galatasaray’ın BalKhan açıklaması şöyle duyurdu: “Bombers’ten tanıdığımız, Koreli ormancı Choi “BalKhan” Hyun-jin Galatasaray Espor’da! Türkiye’nin en büyük kulübüne hoş geldin BalKhan!”

19 galibiyet ve 2 mağlubiyetle normal sezonu lider bitiren Bombers, Play-off’larda da Order’ı rahat geçerek OPL şampiyonu olmayı başarmıştı. Bombers ile harika bir mevsim geçiren BalKhan, Mevsimin En İyi Çaylağı ödülünün de sahibi olmuştu. Bombers'ın MSI’dan elenmesinin ardından takım aradığını duyuran oyuncu, VFŞL ekiplerinden Galatasaray Espor ile anlaştı.

Orta koridor pozisyonuna Royal Youth’tan GBM’i getiren Galatasaray Espor, bu transfer ile ormancı açığını kapatmış oldu. Nişancı pozisyonunda yoluna Madness ile devam eden Galatasaray Espor, yabancı hakkını doldurduğu için üst koridor ve destek oyuncusu için Türk oyunculara yönelecek. Bakalım sarı kırmızılı ekip bu koltukları hangi oyuncular ile dolduracak?