Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Ünlü Hearthstone oyuncusuna bankadan uyarı geldi

Ünlü Hearthstone oyuncusuna bankadan uyarı geldi

Dünyaca ünlü profesyonel Hearthstone oyuncusu Jon “Orange” Westberg, geçtiğimiz günlerde canlı yayında ilginç bir telefon konuşması yaşadı. Konuşma başlar başlamaz yayına giden sesi kapatsa da konuşma bitiminde kahkahalara boğuldu.

Ünlü oyuncunun tepkisinden anladığımız kadarıyla bu olay ünlü oyuncunun başına ilk kez geliyor ve aslında beklenenden çok da alakasız bir olay değil. Orange neredeyse tüm banka birikimini Hearthstone oyununda yeni gelen Descent of Dragons kart paketlerine yatırınca, bankası uyarı için kendisine bir telefon açmış.

Bahsini ettiğimiz yeni eklenen etkinlik 135 yeni oyun kartı ve yeni etkileşimler içeriyor. Bu etkileşimler: Invoke, Galakrond ve Sidequests. Her bir paket 2.95 dolarken tek bir seferde maksimum 60 paket alabiliyorsunuz. Sanıyoruz ki Orange bu limitin çok üstüne çıktı. Canlı yayına yansıyan bu olay şüphesiz Hearthstone camiasında yaşanan en ilginç olay.

Orange, dünyaca ünlü SK Telecom T1 takımının profesyonel oyuncusu ve Hearthstone arenasında 2015 yılından beri bulunmakta. Orange oynadığı 106 profesyonel maçta %63’lük galibiyet oranıyla gözleri dolduran bir performansa sahip.