Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Unex, profesyonel arenaya geri dönüyor!

Unex, profesyonel arenaya geri dönüyor!

Son olarak İstanbul Wildcats forması giyen nişancı Unex, espor sahnesine geri döneceğini açıkladı.

2019 Kış Mevsimi'nin başında yeniden yapılanmaya giden HWA Gaming, kadrosuna tecrübesi olmayan gelceği parlak oyuncuları transfer etti. Bunlardan biri olan Unex, ilk mevsiminde fazla forma şansı bulamadı. Yaz Mevsimi'nde ise hem VFŞL'de hem de akademi Ligi'nde daha fazla oynayan isim sezonun sonlarına doğru yedeğe çekildi ve takımdan ayrıldı. 2020 sezonunda hiçbir takımla anlaşmaya varmadı ve dün yaptığı açıklamada gelecek mevsim sahneye geri dönmek istediğini duyurdu.

Kariyerinde ilk olarak Yükselme Ligi'nde ÇİLEKLER forması giyen nişancı o dönemde Unexpected ismiyle oynuyordu. 2017 Kış Mevsimi'nde ÇİLEKLER'de geçirdiği kısa sürenin ardından 1 sene boyunca herhangi bir takımda boy göstermedi. 2019 yılında o zamanki adıyla HWA Gaming ile anlaşmaya vardı ve genç kadronun bir parçası oldu. HWA alt koridorda Unex yerine aslında orta koridor olan Joker ile oynadı.

Hem Kış hem de Yaz Mevsimi'nde takımın bir parçası olan Unex, sezonun sona ermesiyle boşa çıktı. 2020 sezonunu başında kimseyle anlaşmamasının ardından dün yaptığı açıklamada sahneye geri döneceğini duyurdu. 

Genç nişancının herhangi bir takımla anlaşığ anlaşmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.