Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri The Last of Us 2 için çıkış tarihi açıklandı

The Last of Us 2 için çıkış tarihi açıklandı

The Last of Us 2 bir süredir ertelenme haberleriyle gündemden düşmüyordu. Birkaç kez ertelenen PlayStation 4 oyunu için Sony'den sevindirici haber geldi. Sony The Last of Us 2  için çıkış tarihi verdi. Oyunun resmi çıkış tarihini Ghost of Tsushima adlı oyun ile birlikte açıklayan şirket oyunseverleri mutlu etti. 

Sony'nin yeni yayımladığı bir blog yazısında oyunun ortaya çıkan tarihi nihayet dedirtti. Bir süredir çıkış tarihi ertelenen ve üstüne bir de Corona virüsü salgının gelmesi ile birlikte yine ertelenmiş olan oyunun çıkış tarihi 19 Haziran 2020 olduğu söylendi. 

Oyunseverlerin haziran ayına kadar beklemesi gerekiyor ancak akıllarda bazı sorular bulunuyor. Acaba oyun tekrar bir erteleme alabilir mi? Umuyoruz ki erteleme artık olmayacak. Bunun yanında The Last of Us 2 için birçok oyun içi görüntü ve video paylaşılmıştı. Bu sebeple oyuncuların hevesi kursağında kalmış diyebiliriz. Hem oyunun ertelenmesi hem de oyunun gizemini kaybetmesi oyun ile ilgili beklentilerin de düşmesine neden oluyor.