Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Tek Kişilik Ordular

Tek Kişilik Ordular

Geralt of Rivia

Kahramanımız Geralt bir büyücü. Daha doğrusu witcher. Kahramanımızın macerası bir deneme esnasında sihirli güçlere sahip mutajenlerin kendisine bulaşmasıyla başladı. Ünvanında Rivialı ibaresi geçse de aslında kendisi Rivialı değil. Kendisi Witcher oyun evreninin deyim yerindeyse sorunları çözen, tek kişilik ordusu. Savaşmadığı kötülük kalmamıştır.

 

Kratos

Kahramanımız Kratos bir yarı-tanrı. Tanrıların tanrısı Zeus’un asi oğlu. Yunanistan’ın Sparta şehrinde doğan Kratos, çok başarılı bir savaşçı olmuştur. Savaş Tanrısı Ares’in emriyle savaşırken öz kızı ve eşini öldürünce tüm tanrıları öldürmeye ant içmiştir. Kahramanımız bırakın kötülükleri canavarları Tanrı Katili ünvanını, intikamını alarak kazanmıştır.

 

Ezio Auditore da Firenze

Kahramanımız Ezio bir suikastçi. Kendisi rönesans döneminde, İtalya’nın Florentine şehrinde doğmuş ve Suikastçiler Kardeşliğinde yetişmiştir. Macerası deyim yerindeyse intikamları Tapınak Düzeni Büyük Ustası Rodrigo Borgia’nın bir soydaşını öldürmesiyle başlamıştır. Ordu kadar sesli ve kalabalık görünmese de Ezio düşmanlarına sessizlikten korkması gerektiğini defalarca göstermiştir.

 

Gordon Freeman

Kahramanımız Gordon Freeman bir teorik fizikçi. Kulağa garip gelse de kendisi normal bir insan. Dünyaca ünlenmiş ve birçoğumuzun çocukluğunda yer etmiş olan Half-Life evreninin baş kahramanı. Kendisinin macerası uzaylı istilasıyla başlamıştır. İnsan ırkının koruyucusu ve tek başına direnişçisi olan Gordon, birçok kahramandan üstün zekasıyla düşmanlarını alt etmiştir.

 

Agent 47 – Hitman

Kahramanımız nam-ı değer Hitman gerçek adıyla Tobias Rieper bir suikastçı. Kendisi Doktor Ort-Meyer tarafından gizli bir labaratuvarda üretilmiş bir klon. Üstün yetenekleri say say bitmeyen Agent 47’nin macerası üretildiği anda başlamıştır. Kendisine verilen görevleri bazen savaşarak bazen de zekasıyla bitirmiştir. Diğer kahramanımız Ezio gibi yetenekleri olmasa da bizlere hedefini sadece bıçaklarla değil küçük bir taş ile bile alt edilebileceğini göstermiştir.