Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Team LDLC, EU Masters 2020 Bahar Mevsimi şampiyonu oldu!

Team LDLC, EU Masters 2020 Bahar Mevsimi şampiyonu oldu!

Hades'in formasını giydiği fransız ekip Team LDLC, EU Masters 2020 Bahar Mevsimi Finali'nde K1CK Neosurf'ü 3-0 mağlup ederek şampiyon olmayı başardı.

2020 yılında düzenlenen ilk EU Masters turnuvasında final maçı oynandı. Yarı finalde AGO Rogue'u 2-1 ile geçen Team LDLC ve Movistar Riders'ı 2-0 mağlup eden K1CK Neosurf, şampiyon olmak için kozlarını paylaştı. Bo5 olan serinin kazananı Fransa temsilcisi oldu. Hades'in formasını giydiği Team LDLC, rakibin yaptığı hataları iyi değerlendirerek neredeyse her maçta geriden geldi ve kupaya uzandı.

İki takım da seri boyunca bolca hata yaptı. Özellikle K1CK Neosurf'ün yaptığı hatalar takıma pahalıya patladı. Neredeyse her maçta erken ve orta oyunda galip gelen taraf K1CK Neosurf oldu ve LDLC tarafı bu dakikalarda büyük hatalar yaptı. İş geç oyuna kaldığında ise makro oyundaki üstünlüğünü gösteren Fransız ekip rajip hataları değerlendirerek takım savaşlarını ve ardından maçları kazandı.

Hades seri boyunca mükemmel oynamadı ancak sağlam bir performans sergiledi. Fransız efsane destek YellowStaR ile birlikte takımının ön plana çıkan isimlerinden oldu. Team LDLC bu şampiyonlukla birlikte Avrupa'nı en prestijli ikinci kupasını müzesine götürmüş oldu.

Flank Fantezi Ligi'nde tahminin LDLC'den yana yapan kullancıılar, 100 Fantezi Puanı'nın sahibi oldu!