Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri EU Masters 2020 Bahar Mevsimi Finali’ne çıkan takımlar belli oldu!

EU Masters 2020 Bahar Mevsimi Finali’ne çıkan takımlar belli oldu!

Yarı finalde rakiplerini mağlup etmeyi başaran Team LDLC ve K1CK Neosurf, EU Masters 2020 Bahar Mevsimi'nde finale yükseldi. Final tahminlerinizi Flank Fantezi Ligi'nde yapabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezonlarda VFŞL'de mücadele etmiş birçok oyuncuyu EU Masters 2020 Bahar Mevsimi'nde izleme fırsatımız oldu. Bunlardan Hades ve Xico, yarı finale kadar yükseldi. Movistar Riders forması giyen Xico, takımıyla yarı finalde K1CK Neosurf'e diş geçiremedi ve seriden 2-0 mağlup ayrıldı. Diğer eşleşmede Hades'li ve YellowStar'lı kadrosuyla Vadi'ye inen Team LDLC, AGO Rogue'u 2-1 ile geçerek finale yükseldi. Bu skorlarla final eşleşmesi Team LDLC-K1CK Neosurf olarak şekillendi.

EU Masters 2020 Bahar Mevsimi Finali

  • Team LDLC  – AGO Rogue | 10.05.2020 Pazar 19:00

Fransa'da ikinci olarak EU Masters'a katılma hakkı kazanan LDLC, normal sezonun büyük bir kısmında forma şansı verdiği nişancısı Monk ile yolları ayırmış, Türk oyuncu Hades ile anlaşmaya varmıştı. Hades'in gelişiyle performansı bariz bir şekilde iyileşen LDLC, YellowStar'ın önderliğinde finale kadar çıktı.

Portekiz merkezli ancak Polonyalı oyuncuları bünyesinde bulunduran K1CK Neosurf ise değerli yeteneklere sahip. Özellikle Polonya League of Legends sahnesinin en potansiyelli ve en tecrübeli oyuncularını karıştırarak oluşturulmuş olan kadro, yarı finalde Xico'lu Movistar Riders'ı rahatça mağlup etmelerini sağladı.

Final maçı bugün saat 19:00'da. Şampiyonun kim olacağını Flank Fantezi Ligi'nde tahmin etmeyi unutmayın.