Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Tarzaned ve RezzKennen inanılmazı başardı!

Tarzaned ve RezzKennen inanılmazı başardı!

League of Legends tarihinde büyük bir ana tanıklık ediyoruz. Kanadalı oyuncu Tarzaned ve piresi @RezzKennen ikilisi 56 maçta 56 galibiyet ile yani %100 galibiyet oranı ile NA sunucusunda Ustalık aşamasına ulaştılar!
 
 

Tarzaned bu 56 maçta çoğunlukla Graves oynarken, diğer seçimleri ise çoktan aza doğru: Kindred, Olaf, Dr.Mundo, Rek’Sai ve Kha’Zix oldu. Graves oynadığı 23 maçta 7,23 KDA tutturan Tarzaned, oynadığı diğer şampiyonlarla da benzer istatistikleri yakaladı. Piresi @RezzKennen ise adının hakkını verircesine oynadığı 56 maçtan 55’ini Kennen ile oynadı ve 5,61’lik KDA tutturmayı başardı. Kalan bir maçında ise Lux’a başvurdu.

Tarzaned inanılmaz mekaniklere sahip bir ormancı olarak yıllardır namını yürütse de onu ligde ya da profesyonel sahnede henüz göremedik. Toksik davranışları onun profesyonel kariyerini daha başlamadan bitirdi. Hatta Riot Games onu 2016 yılında gerçekleşen NA Scouting Grounds etkinliğinden bile banlamıştı. Ayrıca Tarzaned’in 150.000 aboneye sahip bir youtube kanalı da var. Son zamanlarda attığı öğretici videolar ise size yardımcı olabilir. Kanalına bu https://www.youtube.com/Tarzaned adresten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Tarzaned’in bundan öncesinde ise 2019’un Mart ayında Kore sunucusunda ilk 50’ye girmesi gibi başarıları da bulunuyor. Tarzaned’in arkadaşı olan @RezzKennen ise isminden de anlaşılacağı gibi imza şampiyonu Kennen olan bir oyuncu, Tarzaned’in macerasının devamını görmek istiyorsanız onu Twitch adresinden https://www.twitch.tv/tarzaned takip edebilirsiniz!