Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Super Smash Bros. topluluğu, dün gece yapılan bir itiraf ile çalkalandı

Super Smash Bros. topluluğu, dün gece yapılan bir itiraf ile çalkalandı

Oyun ve espor dünyası, son dönemlerde yapılan itiraflarla adeta çalkalanıyor. Ünlü kişiler, zamanında yaşadıkları kötü tecrübeleri açığa çıkartıyor ve korkusuz bir şekilde topluluk ile paylaşıyor. Amerikalı Super Smash Bros. Ultimate oyuncusu Puppeh, dün yayımladığı bir twitlonger ile saklanan bir gerçeği gözler önüne serdi.

28 Mayıs 2020’de 18 yaşına giren Puppeh, 4 yıl önce yani 14 yaşında yaşadığı trajik bir olayı açıkladı. Genç oyuncu yaptığı açıklamada, 2016 yazında ünlü Smash Ultimate sunucusu Cinnpie ile bir ilişki yaşadıklarını söyledi. Cinnpie ise o zamanlar 24 yaşındaydı…

Paylaşılan twitlonger’da Puppeh, o zamanlar iyi bir arkadaş olduklarını fakat nasıl manipüle edildiğini ve kullanıldığını şimdi daha iyi anladığını ifade etti. 2016 yazından önce ikili arasında Snapchat üzerinden cinsellik içeren konuşmalar olduğu fakat asıl olayın turnuvadan sonra Smash oyuncuları arasında yapılan partide gerçekleştiği iddia edildi.

Puppeh, yaşadığı tecrübeyi şimdi paylaştığını çünkü artık sessiz kalmaktan sıkıldığını söyledi:

“Yıllardır sessiz kalmaktan sıkıldım ve bunu aşmak için yaşadığım sıkıntılardan yoruldum. Küçük ve olgunlaşmamış zamanlarımdaki gibi herhangi bir intikam aramıyorum. Bunları sizlerle paylaşıyorum çünkü kendimle barışıp, hayatıma devam etmeyi umut ediyorum.”

Yapılan bu paylaşımla birlikte topluluk şaşkına ve çılgına döndü. Yazının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.