Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Stomaged, Papara SuperMassive’den ayrıldı!

Stomaged, Papara SuperMassive’den ayrıldı!

Uzun süredir Papara SuperMassive forması giyen emektar ormancı Stomaged, takımdan ayrıldı. 

SuperMassive ilk kurulduğunda transfer edilen Stomaged, kadroda yer alan en eski oyuncu olarak ön plana çıkıyordu. Uzun bir süre VFŞL'nin en iyi ormancıları arasında gösterilen isim eleştiri oklarının hedefi de olmuştu. Geçtiğimiz mevsim beklentilerin bir hayli altında kalan Papara SuperMassive, 2020 Yaz Mevsimi öncesinde kadrosunda köklü değişiklikler yapmaya karar verdi. İlk olarak koç CristoL ve destek Japone ile yolları ayıran ekip, son yapılan açıklamaya göre emektar ormancısı Stomaged'e teşekkür etti ve yolları ayırdı.

Profesyonel oyunculuk kariyeri çok eskiye dayanan Stomaged, uzun bir süredir Şampiyonluk Ligi'nde oynuyor. HWA Gaming, Always With Honor ve Ahraz Esports gibi takımların formasını giydikten sonra SuperMassive ile anlaşmaya varan isim, o dönemden beri takımın ormancısı olarak yer alıyordu.

Stomaged birçok taraftara göre başarılı bir isim ancak bir o kadar da eleştiri alıyor desek yanlış olmaz. Tecrübeli ormancı geçtiğimiz mevsim fena olmayan performanslar ergiledi ancak genele bakıldığında kendi kimliğinden uzak sayılabilecek bir performans sergilediği söylenebilir. Aldığımız duyumlara göre SuperMassive'in KaKAO ile anlaşması bekleniyor. Stomaged'in profesyonel oyunculuğa devam edip etmeyeceği henüz belli değil.