Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Naul, Team Flash’a transfer oldu!

Naul, Team Flash’a transfer oldu!

Son olarak Dashing Buffalo forması giyen Naul, bir başka Vietnam ekibi Team Flash ile anlaşmaya vardı.

VCS'te Yaz Mevsimi öncesi büyük kadro değişiklikleri yapılıyor. İlk olarak Koreli üst koridor Profit'in Team Flash'a transfer olması birçok taraftarı şaşırtmıştı. BigKoro ve CBL gibi isimlerin takımlarından ayrılmasının ardından bir ayrılık haberi de Dashing Buffalo'dan geldi. Bir süredir orta koridorunda yer alan Nasul ile yolları ayıran ekip yeni oyuncular bakmaya balşadı. Vietnamlı oyuncu Naul ise, Yaz Mevsimi'ne iddialı bir kadroyla giriş yapmak isteyen Team Flash'a transfer oldu.

2016 yılında başlayan profesyonel oyunculuk kariyuerinde önemli başarılar elde eden Naul ilk olarak Young Generation ile Worlds'e katılma başarısı gösterdi. 2018 Yaz ve 2019 Bahar Mevsim'inde Phong Vu Buffalo forması giyen oyuncu takımıyla iki şampiyonluk yaşadı ve hem Worlds hem de MSI'da boy gösterdi. 2019 MSI'da temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor'a karşı oynadı ve fena olmayan performanslar sergiledi.

VCS'in son şampiyonu Team Flash, Yaz Mevsimi'ne çok daha iddialı bir kadroyla giriş yapmak istiyor. İlk olarak Rogue'dan ayrılan Koreli üst koridor Profit ile anlaşan ekip, şimdi de bölgenin en iyi orta koridorlarından Naul'u transfer etti. Team Flash'ın hali hazırda bir orta koreidoru bulunuyor. Yaz Mevsimi'nde hangi oyuncuyla Vadi'ye inileceği henüz netlik kazanmadı.

Photo Credit: Team Flash