Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Kireas, Dark Passage’a transfer oldu!

Kireas, Dark Passage’a transfer oldu!

Beşiktaş Esports’tan ayrılan genç ormancı Kireas, VFŞL 2020 Yaz Mevsimi’nde Dark Passage forması giyecek.

2020 Kış Mevsimi’ne Kituruken ile başlayan Dark Passage, birkaç haftanın ardından Danimarkalı oyuncu Maxi ile anlaşmaya vardı. Normal sezonda iyi bir performans sergileyen ekip yarı final oynadı ancak finale çıkamadı. Mevsimin sona ermesiyle Maxi takımdan ayrıldı ve DP yeni ormancısını aramaya başladı. Tercihini yine yerli ve genç bir isimden yana kullanan ekip son olarak Beşiktaş Esports forması giyen Kireas ile anlaşmaya vardı.

2019 sezonunda Akademi Ligi’nin açılmasıyla Beşiktaş Esports Akademi ile şans bulna Kireas, takımın kötü gidişatın ardından son haftalara genç oyuncularla çıkma kararının ardından VFŞL’de forma giydi ve fena olmayan performanslar sergiledi. Yaz Mevsimi’nde Robin ile değişmeli olarak oynayan ormancı takımdaki yerini sağlamlaştırdı. 2020 sezonunun başında Beşiktaş’ta kalma kararı verdi ve kaptanlık pazu bandını taktı. Mevsimin sona ermesiyle takımdan ayrıldı ve tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Kireas kağıt üstünde Dark Passage’ın tam olarak istediği isimlerden biri gibi gözüküyor. Bu mevsim normal sezonu 2. sırada bitiren takımın 2020 Yaz Mevsimi’nde neler yapacağını merakla bekliyoruz.