Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Star Wars I: Racer PS4 ve Nintendo Switch için geliyor

Star Wars I: Racer PS4 ve Nintendo Switch için geliyor

Sevilen serilerden birisi olan Star Wars oyunları sırayla konsollara gelmeye devam ediyor. Star Wars I: Racer yenilenmiş haliyle  PlayStation 4 ve Nintendo Switch için geliyor. Bildiğiniz gibi daha önce Jedi Academy konsollara gelmişti. Karantina günlerinin en güzel yanlarından birisi de bu tarz klasikleşmiş oyunların konsollara taşınıyor olması. 

Söz konusu oyunda Star Wars'un film serisinde gördüğümüz uzay araçlarının oyuna taşındığını görüyoruz. 12 Mayıs 2020 tarihinde konsol tarafında oynanmaya başlanacak oyun için heyecan oldukça yüksek. Oyun ilk olarak karşımıza 1999 yılında Nintendo ve bilgisayar ile karşımıza çıkmıştı. Oyun şimdi modernize edilerek, tekrar karşımıza çıkıyor. 

Konsollara taşınan Star Wars yarış heyecanında oynanabilecek 25 karakter bulunuyor. Bu karakterler arasında filmden aşina olduğumuz 9 yaşında olan Anakin Skywalker da yer alıyor. Oyun elbette normal bir yarış oyunu gibi değil bu nedenle farklı bir yarış deneyimi yaşamak için bu oyunu tercih edebilirsiniz. Oyun yenilenen versiyonuyla 15 dolarlık fiyat etiketiyle karşımızda olacak.