Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Special, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Special, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Excel Esports'un orta koridoru Special, takımıyla olan sözleşmesinin kısa zamanda sona ereceğini ve gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Yapılan kadro değişikliklerine rağmen bir türlü playoff yapamayan Excel Esports, geçtiğimiz sezona kıyasla daha iyi yerlere geldi fakat hala bekleneni veremedi. Youngbuck önderliğinde Patrik, Tore ve Caedrel gibi oyuncuları bünyesinde bulunduran organizasyon bu sezon oynanan iki mevsimde de 7. oldu ve playoff yapamadı. Sezonun Excel için sona ermesinin ardından orta koridor Special, sözleşmesinin kısa zaman içinde biteceğini ve gelecek teklifleri değerlendirebileceğini açıkladı.

2016 yılından bu yana sahnede mücadele eden Special, hiçbir zaman adı gibi "special" bir oyuncu olamadı. İlk zamanlarda Yerel ligler ve EU CS'te mücadele etti. İlk LEC tecrübesini Excel ile 2019 sezonunda yaşadı fakat pek de iyi bir tecrübe olmadı.Son sıralardan kurtulamayan Excel Esports ligin en güçsüz takımlarından biri olarak gösterildi. Akademi kadrosuyla da mücadele eden Special EU Masters'a katılmayı başardı.

Orta koridorun yaptığı açıklamaya göre sözleşmesi önümüzdeki ay sonlanacak. Excel ile de masada olan isim diğer takımlardan gelecek teklifleri dinlemen için takımdan izin almış.