Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Freeze, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Freeze, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Ad Hoc Gaming forması giyen nişancı Freeze, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Bir dönem ülkemizde Royal Bandits forması giyen Freeze, Avrupa'nın önde gelen isimleri arasında da yer aldı. Kariyerinin en iyi dönemlerinde yaşadığı bilek problemleri sebebiyle ara verme kararı alan isim eski günlerine dönemedi. Ülkemizde Royal Bandits ile final oynama başarısı gösterdi ancak şampiyon olamadı. Son olarak Ad Hoc Gaming forması giyen Freeze, bugün yaptığı açıklamada takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini fakat gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Son mevsiminde büyük umutlarla Ad Hoc Gaming'e transfer olan nişancı, Scarface, Memento, Xioh ve Kamilius ile birlikte EU Masters'a katılabilmek için Vadi'ye indi. Beklentilerin altında kalan ekip Prime League Pro Division 2020 Yaz Mevsimi'nde 8. oldu ve playofflara bile katılamadı. Freeze'in bireysel olarak aynı seviyede olduğunu söyleyebiliriz, kariyerinde şanssızlıklar yaşayan isim buna rağmen pes etmiş değil ve kendine yeni bir yuva arıyor.

Bakalım Freeze'in bir sonraki durağı neresi olacak?