Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Crownshot, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Crownshot, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

SK Gaming forması giyen nişancı Crownshot, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

Geçtiğimiz mevsim Jenax'in üst koridora geçmesiyle oyun tarzında ve kadro yapısında değişikliğe giden SK Gaming, playoffları görmeyi başarmıştı. Bu başarıda büyük bir pay sahibi olan Crownshot, bireysel olarak fena olmayan bir mevsimi gerisinde bıraktı. SK Gaming'in Schalke 04 Esports'a 3-0 kaybetmesiyle sezona erken havlu atan oyuncu, bugün yaptığı açıklamada takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini bildirdi.

22 yaşındaki nişancı ilk LEC deneyimini 2019 sezonuyla birlikte SK Gaming forması altında yaşadı. Bundan önce EU Masters şampiyonu olan Selfmade ve Nemesis'li MAD Lions'ın parçası olan isim turnuvada kendinden bahsettirmiş ve birçok LEC takımının radarına girmişti. 

SK Gaming bu mevsimi normal sezonda 9 galibiyet 9 mağlubiyet alarak 5. sırada tamamladı. Playofflarda ise mevsimin sürpriz ekibi Schalke 04 Esports'a 3-0 kaybederek Worlds'e gitme şansını kaybetti. Yeni bir takım arayan Crownshot'ın kariyerine LEC'de devam etmesi bekleniyor.