Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Spacestation Gaming, Clash Royale League’e dahil olmak istiyor

Spacestation Gaming, Clash Royale League’e dahil olmak istiyor

Spacestation Gaming kurucularından Tim “Ash” Evans, sosyal medyadan bir açıklama yaparak organizasyonun Clash Royale League’e (CRL) dahil olmak istediğini duyurdu.

Twitter üzerinden bir açıklama yapan Ash, organizasyonun CRL’e katılma konusunda “fazlasıyla istekli” olduğunu belirtirken takımın hali hazırda bir Clash Royale menajeri aradığını da belirtti. Ash ayrıca Spacestation Gaming’in CRL’de yer alacağının kesinliğinin henüz netleşmediğini fakat takımın her halükarda Clash Royale espor ekosisteminde yer almak istediğini söyledi.

Tweet ne yazık ki organizasyonun hangi bölgede mücadele etmek istediğini belirtmiyor. CRL’in Asya, Çin ve Batı olmak üzere üç bölgede ligi bulunuyor. Bu ayın başında Gen.G, CRL Çin’den ayrılacağını duyurmuştu. Spacestation Gaming için bu bir fırsat olabilir.

Mobil espor alanında son zamanlarda çok daha aktif bir şekilde yer alan organizasyon, Ekim 2019’da Spacestation Mobile’ı duyurmuştu. Organizasyonun PUBG Mobile, Call of Duty: Mobile ve Brawl Stars oyunlarında takımları bulunuyor.