Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri SKT Koçu Kkoma’dan Rift Rivals Röportajı

SKT Koçu Kkoma’dan Rift Rivals Röportajı

SKT Koçu Kkoma yaptığı açıklamada bu yılki hedefinin geçen yıl yaptığı hataları yapmamak olduğunu belirtti. “2017 Rift Rivals’ı kazanamamamız çok büyük bir talihsizlikti. Bu yıl hatalarımızı tekrar etmeyeceğiz. Bu yıl kazanmak istiyoruz” diyerek sözlerine devam etti.

SKT’nin 5 Temmuz’da LPL’nin IG ve LMS’nin M17 takımlarına karşı yapacağı maçlara ilişkin olarak ise Koma şunları söyledi: “Ekip olarak özellikle karşılaşmak istediğimiz bir takım yok. Karşımıza çıkan her takımı yenmek istiyoruz. “ Konuşmasına gülümseyerek devam eden Kkoma “Ayrıca kadrolarında eski oyuncularımız bulunan takımlara karşı özellikle kaybetmek istemiyorum.” Bilindiği üzere IG takımının üst koridorunda eski SKT oyuncusu Duke bulunuyor.

Nihai amaçlarının turnuvayı kazanmak olduğunu söylese de asıl istedikleri şeyin takımın gösterdiği performans ile taraftarlarını mutlu etmek istediğini belirtti. “Kazanmak önemli tabii ki ama ilk önce, hiçbir şeye söz vermeden taraftarlara ne kadar çok geliştiğimizi göstermek istiyorum.” Devamında ise herkes tarafından heyecanla beklenen Faker vs Rookie karşılaşmasıyla ilgili görüşlerini de şöyle belirti: “Benim de dört gözle beklediğim bir karşılaşma. İyi sonuçlara ulaşmak için hem “seçim-yasaklama” ekranına hem de makro oyunlarına dair araştırmalarımızı ve analizlerimizi en yüksek seviyeye çıkaracağız.”

Son olarak, kkOma, farklı bölgeler arasındaki meta farklılıklarına ilişkin bazı düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Diğer liglerin oynadığı oyunları izledim. Her bölgenin kendine özgü bir rengi var. Ve buna ek olarak, diğer bölgelerdeki her takım turnuvaya farklı şekillerde hazırlanıyor. Kazanmak için tamamen hazır olduğumuza emin olmak zorundayız.”

via: invenglobal