Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Sonsuzluk!

Sendromsuz Pazartesi: Sonsuzluk!

Asla bitmeyen oyunlarda en yüksek rekora sahip olmak çok havalı değil mi? Bitmeyen oyunlardaki skorunuzu arkadaşlarınıza göstererek onlara “Hadi bunu geç bakıyım”  demek ve onların çabalamasını izlemek kadar keyifli çok az şey var. Eğer sonsuza kadar devam eden bu oyunlarda iddialıysanız ve arkadaşlarınıza meydan okumak istiyorsanız size önereceğimiz 5 oyunu hemen indirebilirsiniz. 

 

1- Crossy Road

Oldukça basit gözüken bu oyun sizi aniden bağımlısı yapabilir. Yoldan geçen arabaların önüne atlamadan yolun karşısına geçmeye çalıştığınız bu oyun gözüktüğünden çok ama çok daha eğlenceli!

Flank Puanı: 8/10

 

 

2- Jetpack Joyride

Bir Jetpack kullanarak yolunuzdaki engellerin altından üstünden geçmenizin gerektiği bu oyun adrenalin dolu. Jetpack’inizle engellerden sıyrılırken bir yandan da yolunuza çıkan altınları ve ekstra güçlendirmeleri toplamanız gerekiyor.

 

Flank Puanı: 8.5/10

 

 

3- Jelly Jump

Oyun oynadıkça formunu değiştirebileceğiniz bir Jelibon'a sahipsiniz. Ekrana her dokunuşunuzda bu Jelibon'u zıplatarak yolunuzu kesmeye çalışan plakaların üstüne çıkartmanız gerekiyor. 

Flank Puanı: 9/10 

 

4- Helix Jump 

Zıplayan bir topu döndüreceğiniz platformlar arasındaki boşluklardan aşağıya düşürmeniz gerekli. Unutmamanız gereken tek kural var.

ASLA KIRMIZIYA DOKUNMA!

Flank Puanı: 7.5/10

 

 

5- Zigzag

Her dokunuşta aniden sağa ve sola dönen bir topu Zigzag şeklinde ilerleyen bir platform üzerinde yürütmelisiniz. Kulağa her ne kadar basit gibi gelse de top hızlandıkça işler o kadar da basit olmuyor :).

Flank Puanı: 8.7/10

 

 

Pazartesilerinizin mümkün oldukça sendromsuz geçmesini sağlayacak bu oyunlar arasından en yüksek Flank Puanı alan oyun Jelly Jump oluyor!!!