Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Patrondan Kaçış

Sendromsuz Pazartesi: Patrondan Kaçış

Sendromsuz Pazartesi: Bölüm ll – Patrondan Kaçış

 

Hafta sonunun verdiği rehavet

Uykusuzluk

Gömleğe damlayan kahve lekesi

Geçmeyen saat

Agresif patron

Listeyi tamamladıysak başlayabiliriz.. Yine bir pazartesi gününde yine karşınızda vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız, web üzerinden oynanan oyunları sizler için ayıkladım. Bu yazı tamamen vakit öldürme amacıyla yazılıp vakit öldürme amacıyla okunması planlanmıştır. Şimdi arkanıza yaslanın, ekranınızı kimsenin kontrol etmediğinden emin olun ve ilk oyunumuzla başlayabiliriz..

 

1.Kurabiye Satıcısı

Süper bir gücünüz olduğunu düşünün ama bu uçmak olmayacak yada görünmezlik.. Demir gibi bir yumruğunuz olmayacak, ya da bir çekiciniz. Yeteneğiniz her Mouse click’i yaptığınızda bir adet kurabiye üretmek. Tüm süper kahramanlar pelerin takmaz sonuçta..

http://orteil.dashnet.org/cookieclicker/

2.Burası

Bakın burası çok önemli, bu gösterdiğim site size tüm bildiklerinizi unutturacak. Özellikle şu gösterdiğim bölümü ve şu işaret ettiğim kısım diğerlerine hiç benzemiyor. Şu parmağımın ucundaki bölüm ise en kritik nokta.

https://pointerpointer.com/

 

3.Simetrisizlik

Simetri ve epilepsi hastalarının kesinlikle uzak durması gereken, renklerin bir biri ile dans ettiği bir sayfa. Milyonlarca kez tıkladıktan sonra daha da anlam kazanan bir teması var. Ne kadar fazla bölünürse o kadar çok dikkatinizi dağıtıyor!

http://intotime.com/

4.Mission Impossible: Görünmez ineğin peşinde

Belki de bir insan oğluna verilen en zor görev. Duyularınızın en üst seviyede olması sizi hayatta bırakabilir. Bu görevi kabul ettiğiniz için pişmanlıklarınız olacak, sürekli kafanızda o ses.. Silah yok, mermi yok, kan yok… Sadece bir Mouse ve bir “COW” sesi kulaklarınızda.

https://findtheinvisiblecow.com/

 

5.RNG alışveriş

Aslında yazdığım sitenin Türkçe versiyonunu çok aradım fakat bir sonuç alamadım. Ama genel olarak anlatmak gerekirse, tuşa tıklıyorsunuz sizi ortalama ve ucuz fiyatlı rastgele ürünlerin satın alma sayfasına yönlendiriyor. Eğer böyle bir site Türkiye’de varsa bize yazarsanız seviniriz!

https://weirdorconfusing.com/