Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Işık Hızı

Sendromsuz Pazartesi: Işık Hızı

Sendromsuz Pazartesi: Işık Hızı

 

Eylül ayına resmi olarak girdik. Daha dün 2019'u kutlarken, muhtemelen bir kez daha takvime baktığımızda Aralık ayında olacağız. Zaman bu kadar hızlı geçerken bitmek bilmeyen bir Pazartesi gününden herkese selamlar. Bu yazının da yazılış amacı, önümüzdeki 1-2 saatlik süreyi daha hızlı geçirmek. Bunun için de küçük ve eğlenceli oyunlara ihtiyacımız var:

 

1- Inside

Epic Store’da ücretsiz olarak sunulan oyun, serinin ikinci oyunu. Lımbo çok sevilince yapımcı firma tadı hiç bozmadan üstüne böyle güzel bir oyun yaptı. Oyun bu hafta ortasına kadar kütüphanenize ücretsiz olarak eklenebilir durumda. Platform kategorisinde geçen oyun kendi alanının en iyilerinden.

 

2- 10 mermiyle kaç düşman yokedebilirsiniz?

Oyun tek tuşla oynanıyor fakat çok zor. Hem sistem olarak zor hem de şansın sizin yanınızda olması gerekiyor. Amacınız sağdan sola, soldan sağa giden gemileri vurup skor toplamak. 3-4 tur sıkılmadan oynayabilirsiniz.

https://www.kongregate.com/games/sushistory/10-bullets

3- Yeni nesil buz hokeyi

İster bir arkadaşınızla, isterseniz bir ayıyla doğal bir alanda buz hokeyi oynuyorsunuz. Web üzerinden oynanan en sevdiğim oyun olmasının yanı sıra, multiplayer özelliğiyle çok öne çıkıyor. Zaman en yakın arkadaşınıza düello atma zamanıdır. Tabi ki önceden girip biraz antrenman yapmayı unutmayın.

https://www.cubeslam.com/

 

4- Bomba savaşları

Günün belki de en güzel sitesi bu diyebilirim. Hiç şüphe etmeden tıklayın ve oynayın..

https://gameofbombs.com/landing