Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Dersler Bitm.İO

Sendromsuz Pazartesi: Dersler Bitm.İO

Sendromsuz Pazartesi: Dersler Bitm.İO

 

Bugün okulların açılmasıyla bir yaz döneminin daha sonuna geldik. Bitmek bilmeyen ders saatlerinde sizlere zamanı hızlı bir şekilde geçirtecek birkaç .io oyun tavsiyesi. Bildiğiniz gibi .io oyunlar web üzerinden oynanan ve genelde devasa çok oyunculu küçük oyunlar oluyor. Ayrıca yakın zamanda artan .io oyunlarının en iyilerini sizler için süzgeçten geçirdik.

 

 

1-BOIS.io

Bildiğimiz Battle Royale modu fakat Unturned görselleri ve 20 kişilik sunucularıyla karşımıza çıkıyor. Zaman geçirmek için en çok tavsiye ettiğimiz oyun bu diyebilirim. Silahlar ve Hp potları biraz zor bulunuyor ve mavi küp’ün içine girmeyi unutmayın.

http://iogames.space/bois-io

 

2-Starve.io

İsmi açlık olan ve size bu açlık duygusunu çok rahat hissettirecek bir .io başyapıtı. Etrafınızda bulunan sınırlı kaynakları kullanarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz, ha bir de sizi öldürmek isteyen düşmanlar var…

http://iogames.space/starve-io

 

3-Relmz.io

Daha önce hiç web üzerinden bir MMOPRG oynamamıştım. Ama muhteşem bir grind deneyimi sunuyor. Bu tarz oyunları ve grind’ı sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gerekiyor.

http://iogames.space/relmz-io

 

4-Farmerz.io

Çiftçilik üzerine yapılmış en iyi .io oyunu diyebiliriz. Onlarca tohum, bitki, sebze, meyve ve bunların olgunlaşma süresi derken sizi alıp uzaklara götürüyor. Muhtemelen en sevdiğiniz oyun bu olabilir gibi duruyor.

http://iogames.space/farmer

 

Bugün ki konseptimiz İO oyunlardı. Bu sektörün bu kadar artmasında emeği geçen tüm bağımsız yapımcılara ne kadar teşekkür etsek az. Bakalım yakında web üzerinden oynanan oyunlarda bizleri neler bekliyor olacak!