Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz Pazartesi: Bored Button

Sendromsuz Pazartesi: Bored Button

Pazartesi Sendromuna çare olmaya geldim! Ofiste kimseler görmeden (özellikle patron) oynayabileceğiniz, müthiş zaman öldürebileceğiniz, sendromdan eser kalmayacak bir oyun önerisi aslında size oyun önerisi yapacak bir site önerisi ile geldim. ‘Canı Sıkkın Butonun’ sıkıntılarıma çare olan en sevdiğim 7 oyununu sizler için seçtim.

Oyun Zaplama Simulatörü

2000’li yıllardan sonra belki de en büyük trend bir internet sitesi kurmak olmuştu. Benim dahil neredeyse internetle tanışan herkes bir site kurma hayaliyle yanıp tutuşurken, bir yandan da amaçsızca kurulan sitelerin sayısı artmıştı. Bored Button yani türkçesiyle “Sıkkın Tuş” internetin diplerinde bulunan, biraz komik biraz eğlenceli siteleri tek bir çatı altında topladı. Siteye girdiğinizde sizi kırmızı bir düğme karşılıyor. Yapmanız gereken tek şey ona tıklamak ver ekrana gelen oyunlarda ya da tuhaf internet sitelerinde vaktinizi harcamak. Zaten adından da ney olduğu çok belli oluyor. Gelin benim karşıma çıkan ve dikkatimi çeken sayfalara göz atalım..

 

Emoji Tracker

Twitter’da atılan emote’ların sayısının kaç olduğunu gösteren bir internet sitesi. Keşke o uzun uzun sayıların arasına nokta koysalarmış, okuması daha kolay olurdu..

http://www.emojitracker.com/

 

Pencere açma

Karşınıza çıkan pencereyi açmanız yeterli.

http://www.openthiswindow.com/

 

Sakın balonu patlatma!

Bugüne kadar gördüğüm en zor oyun, tek yapmanız gereken karşınıza çıkan balonu patlatmamak. İmkansıza yakın.

http://www.dontpopit.com/

 

Koalayı bul

Muhtemelen 5 dakikanızı çöpe atacak ama bir o kadarda zevkli bir site.

http://www.koalastothemax.com/

 

Windows 93

Windows 93 deneyimine hazır mısınız? Önceden bilgisayarların nasıl gözüktüğünü görebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz. Solitare’de var.

http://www.windows93.net/

 

Kütlesel çekim ve karadelikler

Bütün bu siteler içerisinde en çok vakit harcadığım kesinlikle bu oldu. Kendi oluşturduğunuz ve ivme verdiğiniz gezegenler diğerlerinin etrafında dönmeye başlıyor. Evreninizi kaydedip yayınlayabilirsiniz!

https://lab.nationalmedals.org/gravity/

 

Bugün günlerden hangi gün?

Sendromsuz Pazartesi içeriğine uygun bir site ile yazımızı vade ediyoruz.

http://isitfridayyet.net/