Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sendromsuz 2020 Pazartesileri

Sendromsuz 2020 Pazartesileri

Yeni yılın ikinci haftası da neredeyse geride kaldı ancak her şey daha yeni başlıyor. 2020 yılında sizlere güzel Pazartesiler geçirtecek, neredeyse herkesin 4 gözle beklediği bir kaç oyunu derlemeye çalıştık. Bu oyunlar var ya bu oyunlar insana kafayı yedirtir. Bu oyunlar yetmezmiş gibi bir de yılın sonlarına doğru PS5 çıkış yapacak. Bütün oyunseverler için heyecan dolu bu yılda bakalım en çok beklenen oyunlar neymiş.

1- Cyberpunk 2077

2020 siber yıl olacak gibi görünüyor. 2012’den beri geliştirilme sürecinde olan, Keanu Reeves abimizin de hikayesinde yer aldığı bu yapım belki de yılın en çok beklenen oyunu. Merak etmeyin Cyberpunk Nisan’da çıkmış olacak gibi gözüküyor. Bakalım Witcher serisinin yapımcıları CD Project Red’in bu yapımı beklentilerimi karşılayabilecek mi? Oyunun şu an bildiğimiz kadarıyla resmi çıkış tarihi 16 Nisan.


2- Marvel’s Avengers

Yine bir Marvel yapımı ve yine az detay. Her ne kadar oyun hakkında çok detay vermemiş olsalar da oyunun daha önce yayınlanmış ve sızdırılmış olan 19 dakikalık oynanış videosu bize çok şey anlatıyor. Marvel’s Avengers oyuncuların ilgisini üzerinde çokta toplayamamış gibi gözüküyor olabilir ancak Marvel severlerin hiçte kaçırmak istemeyeceği türden bir yapım olan bu oyun 15 Mayıs 2020’de Playstation 4, Xbox One, PC ve Stadia platformları için çıkış yapacak.


3- Avatar

Evet doğru, James Cameron’ın Avatar’ı. Daha önce de çıkmış oyunları vardı aslında ancak hiç de beklenen ilgiyi görmemişti. Bakalım Single-player TPS macera türündeki oyunun yeni oyunu beklenen ilgiyi karşılayabilecek mi? (Zaten çokta ilgi yok).


4- Dying Light 2

Zombi oyunlarının en zombie oyunu. Serinin ikinci oyunu olan Dying Light 2 tekrardan FPS olacak gibi görünüyor. Techland tarafından geliştirilen bu oyun RPG hayatta kalma oyunu olacak. 2020’de çıkacağı kesinleşen Dying Light 2 ilk olarak PS4 platformuna çıkacak.,


5- Rainbow Six: Quarantine

Efsane Tom Clancy serilerinden olmazsa olmaz tabii ki. Rainbow çıkalı neredeyse 4 sene oldu ama rekabetçi oyunlar arasında kendini her sene göstermeyi de başardı. Daha önce Outbreak etkinliği ile zombiler ile kapışmıştık, şimdi ise uzaylılar ile kapışma vakti! Net çıkış tarihi olmayan güncellemenin neredeyse tüm platfromlarda 2020’de çıkması bekleniyor.