Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Legends of Runeterra Açık Beta Ocak’ta yayında!

Legends of Runeterra Açık Beta Ocak’ta yayında!

Riot’un dijital kart oyunu Legends of Runeterra 2020’de geri dönüyor. Hem de Open Beta olarak!

LoR ücretsiz olarak 24 Ocak’ta PC platformları üzerinden oynanabilecek. Önceki beta sürümlerinde erken erişim şansına sahip olanlar ve 20 Ocak’tan önce ön kayıt yaptıranlar bir gün önceden oyunu oynayabilecek.

Görünen o ki LoR geliştiriceleri oyuncuların geri bildirimlerini bu beta sürümünde oldukça dikkate almış çünkü bu Beta sürümünde 20’den fazla kart, arkadaşına meydan okuma özelliği, arkadaş listesi gibi birçok yeni güncelleme eklenmiş.

 

Aynı League of Legends ve Teamfight Tactics’de olduğu gibi oyuncular “Iron” yani Demir’den “Master”a kadar çıkabilecekler.

LoR resmi olarak 2020’de önümüzdeki aylarda hem PC hem de Mobil için çıkışını yapacak. Oyun cross-platform olarak ister rekabetçi ister keyfi oynanabilecek ve Open Beta’da kazanmış oldukları eşyaları tutabilecekler.


Runeterra bildiğiniz gibi ilk oalrak Riot’un 10. yılında Ekim’de duyurulmuştu ve daha sonrasında iki hafta sonu beta olarak oynanabilmişti. Bu beta sürümlerini oynama şansını yakalamış olanların hesapları Open Beta’dan önce resetlenecek.

via: dotesports