Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sarvem’in yeni oyuncusu Shilla ile PGS2 öncesi röportaj gerçekleştirdik!

Sarvem’in yeni oyuncusu Shilla ile PGS2 öncesi röportaj gerçekleştirdik!

 

PGS2: EMEA elemeleri tamamlandı ve bu sene Riyad’da gerçekleşecek PGS2’de mücadele edecek takımlar belli oldu. Temsilcilerimizden Sarvem Esports, PGS2’de bizi Riyad’da temsil edecek tek takım olacak. Takımın kadrosuna turnuvadan kısa süre önce katılan Mert “Shilla” Işın sorularımızı yanıtladı:

S1 | Takıma yeni katılmış olmana rağmen ilk turnuvanızda PGS2’ye yükselmeye hak kazandınız. Neler hissediyorsun?

 

C1 | Benim hedefim her zaman global turnuvalarda oynamaktı ve mental olarak kendimi sürekli buna hazır tutuyordum. Takıma katıldığım günden beri çok sıkı ve disiplinli çalıştık. IGL faktörünü ayrıca belirtmek isterim. Takım arkadaşlarımın da destekleriyle adaptasyon sürecim çok kısa sürdü. Kısa süre içerisinde bu başarıyı elde ettiğimiz için de çok mutluyum.

 

S2 | PGS2 ilk global turnuva tecrübeniz olacak. Beklentileriniz nelerdir?

 

C2 | Her şeyden önce ilk global turnuvamız olacağı için çok heyecanlıyız. Takım olarak uzun dönemli hedeflerimiz var ve kendi oyun stilimiz, çalışma disiplinimizi devam ettirerek bu hedeflere adım adım ilerliyoruz. Hem kişisel hem de takım olarak beklentimiz elbette en iyi derece ile bitirmek ve PGC 2023’e gidiş hakkını elde etmek. Bu anlamda beklentilerimiz üst seviyede ve son ana kadar öyle olacak.

 

S3 | Grubunuzda 4AM, FaZe, 17 gibi ekipler var. Grubunuz hakkında ne düşünüyorsun?

 

C3 | Grubumuzda karşılıklı oynadığımız tek takım FaZe Clan. Diğer takımlar da kendi bölgelerinin en iyileri elbette. Ancak biz final lobisi için mücadele edeceğiz ve gruptaki rakiplerimizin kimler olduğu bizim için bir şey değiştirmiyor.

 

Temsilcimizin başarılı oyuncusu Shilla’ya teşekkür ediyoruz ve sezonun geri kalanında başarılar diliyoruz!

Dağhan "da1moN" Eryılmaz

Yorum ekleyin