Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Sacre, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

Sacre, tekliflere açık olduğunu duyurdu!

SK Gaming üst koridor oyuncusu Sacre, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebildiğini duyurdu.

Sezon başında 2019 kadrosunun büyük bir kısmını koruyan SK Gaming, ormancı Trick ile anlaşmaya vardı. Trick'in gelişi de takımın performansına katkıda bulunmadı ve SK bu mevsim çıktığı 18 maçta 4 galibiyet 14 mağlubiyet alarak 9. sırada bitirdi. Mevsimin sona ermesiyle takım kadrosunda değişiklik yapılması bekleniyordu. İlk haber üst koridordan geldi. Hırvat oyuncu Sacre, takımıyla olan sözleşmesinin devam ettiğini ancak gelecek teklifleri değerlendirebileceğini duyurdu.

2016 yılından bu yana profesyonel olarak oynayan Sacre, 2017 yılında KlikTech ile sergilediği performansın ardından büyük takımların ilgisini çekti. KlikTech o dönemde EU Masters Çeyrek Finali'ne yükselmişti ve takımın koçu yakından tanıdığımız Enatron'du. Sacre bunun üstüne G2'da yedek olarka yer aldı, kısa süren Dragons E.C. serüveninin ardından SK Gaming bünyesine katıldı. Hem akademi hem de as takımda mücadele etti.

SK Gaming sezon başında orman ve destek rollerinde değişikliğe gitti ancak ileri gideceğine geri gitti. Geçtiğimiz Yaz Mevsimi'nde 7. olan SK, 2020 Bahar Mevsimi'ni 9. sırada tamamladı. Bu mevsimin ardından takımda belli başlı değişikliklerin yapılması bekleniyordu. Bakalım Sacre'nin sıradaki durağı neresi olacak?

Photo Credit: Riot Games