Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Riv9 Futbolist’e veda etti

Riv9 Futbolist’e veda etti

Ülkemizin başarılı FIFA oyuncularından Emre “Riv9” Kayır, Futbolist’ten ayrıldığını açıkladı.

Türkiye’de Space Soldiers ve Futbolist forması ile birçok başarıya imza atmış olan Riv9, aynı zamanda uluslararası arenada da ülkemizi başarıyla temsil etmiş bir isim.

Riv9, Futbolist’ten ayrılığı kendi Twitter hesabından şöyle duyurdu:

“Geçtiğimiz sezonu beraber geçirdiğim Futbolist ekibi ile bugünden itibaren birlikteliğimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Sportif anlamda hedeflerimi hep en yüksekte tuttum ve her zaman daha iyisini yapmak için çalışıyorum bu anlamda beni sezon boyunca yalnız bırakmayan Futbolist ekibine teşekkür ederim ve yeni sezonda kendilerine başarılar diliyorum. Yeni takımımla ilgili duyuruyu yapacağım. Sevgiler.”

Riv9’un bu açıklamasından sonra bir sonraki durağı şimdiden merak konusu olmuş durumda. Başarılı oyuncu aynı zamanda takım arkadaşı isopowerr’a da teşekkürlerini iletti:

“Takım arkadaşım @isopowerr ‘a da teşekkür etmek isterim. Space Soldiers'ın ani şekilde kapanmasıyla birlikte sezon başı hiç antreman yapamamama rağmen sağolsun hep bana destek oldu. Yeri geldi rakip olduk, yeri geldi sırt sırta verdik. Kariyerinde başarılar dilerim.”