Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Riot Games birkaç eklentiyi müjdeledi

Riot Games birkaç eklentiyi müjdeledi

Riot Games çalışanları, oyuncuların ve oyun severlerinin en çok istedikleri bazı eklentileri önümüzdeki dönemde hayata geçirmeyi planlıyor. 

League of Legends oyununun menajeri Ken Adams sosyal medyada oyunculara ses veya anlatıcı paketleri mi istediklerini sordu. Ken Adams yaptığı açıklamada önce: “League of Legends fanları sorum size, ses paketleri istiyoruz dediğinizde neyi kastettiniz? Aktif edilebilir bir paket gibi mi, oyun içi ifadeler gibi mi yoksa alternatif bir ses olarak mı?” dedi. Gelen yorumlar üzerine Ken Adams: “Şu ana kadar insanların ses ve anlatıcı paketleri kullandığını duydum. Evet, anlatıcı” paketleri çok güzel olur.” dedi.

Bu yenilikler MOBA oyun evreninde bir ilk olmayacak. Daha önce Heroes of Storm oyunu bu tarz eklentileri barındırıyor. Oyunda aynı anlatıcının defalarca “İkide iki” demesi yerine istediğiniz şampiyon sesiyle anons ettirebiliyorsunuz ve bu da Riot Games’in gelecek yenilik için düşündüğü özellik olabilir.

Hatırladığınız üzere League of Legends’da daha önce de ünlü sunucular Kobe ve Phreak’in anlatıcı sesleri, sihirdar vadisinde yankılanmıştı.

Yine de oyuncular bu tarz yeniliklerin kalıcı olmasını umuyor. Ancak bu yeniliklerin ne zaman veya ne şekilde gerçekleşeceği henüz belli değil.