Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Reyna’nın yetenekleri açıklandı

Reyna’nın yetenekleri açıklandı

Yarın çıkış yapacak VALORANT için heyecan git gide artıyor. Hem oyuna gelecek değişikliklerin heyecanı hem de yeni ajanımızın merakı hat safhada. 30 Mayıs’ta tanıtılan oyunun 11. ajanı Reyna’nın yetenekleri henüz tam açıklanmış değil. Fakat oyun geliştiricilerinden Riot Morelo, bazı bilgiler paylaştı.

Reyna, resmi hesaplardan paylaşılan kısa bir tanıtım videosu ile duyuruldu. Videoda ajanımızın neler yapabildiği tahmin edilse de tam olarak anlaşılmıyordu. Riot Morello, kendi Twitter hesabından attığı tweet ile karakter hakkında bazı bilgiler paylaştı.

Bir oynanış videosu hazırlayamadıklarını belirten Riot çalışanı, Reyna’yı “ya ziyafet ya kıtlık” olarak nitelendiriyor. Ajanımızın iki yeteneği Soul Orb’a ihtiyaç duyuyor ve bu orblar sadece kill aldığında kazanılabiliyor.

Yeteneklerden bir tanesi, biriktirilen orbları kullanarak Reyna’nın canını yenilemesini sağlıyor. Bu kendini iyileştirme yeteneği alınan zırh için de geçerli. Bir diğeri ise orb kullanarak karakterin belli bir süre hasar alınamaz olmasını sağlıyor.

Reyna’nın ultisi ise atış hızını, sarjör değiştirmeyi ve recoil modunu hızlandırıyor ve her kill alındığında süresi sıfırlanıyor. Yeni ajanımızın diğer yeteneği hakkında ise bilgimiz kısıtlı. Oyun çıkış yaptıktan sonra yetenekler hakkında daha derin bilgilere ulaşabileceğiz.