Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Redbull GameX’e özel turnuva düzenliyor

Redbull GameX’e özel turnuva düzenliyor

Özellikle oyun severler tarafından merakla beklenen, Türkiye’nin en büyük uluslararası dijital oyun ve eğlence fuarı GameX, 5-8 Eylül 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 

Redbull da fuara özel olarak “Red Bull Gaming Ground”da Türkiye’nin en iyi amatör düellocularının yarışacağı “Teke Tek” League of Legends turnuvası olan Red Bull Player One 2019’u düzenleyecek. Turnuvanın çevrimiçi elemeleri 24-25 Ağustos’ta gerçekleşti. Tam 4096 kişinin katıldığı çevrimiçi elemelerde son 64’e kalma hakkı elde eden en iyi amatör düellocular,  GameX’de son 16’ya kalmak için mücadele edecek. Red Bull Player One 2019 sonrasında son 16’ya kalmayı başaran oyuncular, 22 Eylül’de Riot Games Espor Sahnesi’nde büyük finalde kozlarını paylaşacak.

Ayrıca dört gün boyunca yayınlarıyla ve konuk edeceği yayıncılarla alanda büyük ilgi toplaması beklenen Red Bull Player One etkinliği için hazırlanan sahne, oyunseverlere özel deneyimler yaşatacak. Berke "Thaldrin" Demirci, Furkan "Immortoru" Tekeş, Aziz "Zedxsmurf" Bozkurt ve Arda "LinusTheAfro" Barış gibi isimler de etkinliklerde yapacakları canlı yayınlar ile binlerce insana ulaşacak.

Etkinliğe bilet almak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

https://www.gamex.com.tr/biletler/