Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Razer’ın yeni klavyesi için atılan çok ilginç adım: Geri sayım başladı!

Razer’ın yeni klavyesi için atılan çok ilginç adım: Geri sayım başladı!

Oyuncuların yakından bildiği bir marka olan Razer, çok ilginç bir kampanya ile adından söz ettiriyor. Oyunculara yönelik özel ekipmanlarıyla dikkat çeken marka, yüzde 60 klavyesine yönelik ilginç bir kampanya yürütüyor. Adından da anlaşılacağı üzere klavyenin olayı yüzde 60 kısmında saklı. 

Yüzde 60 klavyesi için geri sayım başlatan Razer'ın oyunseverleri iyice heyecanlandırmak üzere attığı bu adım büyük ses getirmiş gibi duruyor. Sosyal medya üzerinden paylaşımlar yapılan konunun üzerindeki perde kısa bir süre içinde kalkıyor. 

Şu anda yeni klavyesi için bir internet sitesi açmış olan Razer, bir geri sayımı da başlatmış oldu. Bu da firmanın henüz ismi belli olmayan 'yüzde 60 klavye'sinin çıkış tarihini işaret etmesiyle dikkat çekiyor. Klavyenin diğer klavyelerden farkı ise klavyede sayısal tuş takımı ve yön ok tuşları olmamasında yatıyor. Söz konusu eksiklikler veya fazlalıkların atılması sonucunda klavye daha taşınabilir ve küçük bir hal alıyor denebilir.

Klavyenin üzerinde hala bir sır perdesi bulunuyor olsa da Razer'ın bu gizemli pazarlama taktiği oldukça ses getirdi gibi duruyor. Klavyenin üzerindeki perdenin ise 14 Temmuz saat 18.00'da kalkacağını söylemek mümkün bakalım, bizleri neler karşılayacak?