Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Razer yeni iki oyuncu kulaklığı tanıttı: BlackShark V2 ve V2 X

Razer yeni iki oyuncu kulaklığı tanıttı: BlackShark V2 ve V2 X

Oyuncuların en sevdiği aksesuarlar arasında yer alan oyuncu kulaklıklarına Razer'den iki yeni kulaklık geldi. BlackShark V2 ve V2 X olarak adlandırılan oyuncu kulaklıkları, çok şık görünüyor ve sunduğu konfor ile oyuncuların yeni sevgilisi olmaya aday. 

Oyuncu ekipmanları noktasında namı bulunan Razer, şimdi ikili hamle yaparak yeni kablolu kulaklık modellerini görücüye çıkarttı. Razer imzalı yeni oyuncu kulaklıkları, 2012 yılında çıkan modeliyle benzerlik gösterse de yine de çok daha iyi konumlandırılıyor.

BlackShark V2  modeli kablolu yapıda tasarlanmış durumda. Bünyesinde yer verdiği mikrofon ile oyuncuları harici mikrofon derdinden kurtarıyor. Razer’ın yeni kulaklık modeli üstünde büyük bir fiziksel ses tekerleği detaylarına sahip.

Kulaklık diğer platformlarda da oynanabilmesi amacıyla beraberinde USB’den bağlanan bir ses kartına sahip. Bu sayede ve THX Spatial Audio desteği ile karşımıza çıkan kulaklık, yalnızca PC tarafında değil aynı zamanda her platformdaki oyunculara sesleniyor. BlackShark V2 modeli daha üst segmentte konumlandırılıyor ve 99 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor.

BlackShark V2 X modelinde ise karşımıza 59 dolarlık bir fiyat etiketi çıkıyor. Kulaklıkta diğer modelde olduğu gibi harici USB ses kartı bulunmuyor ve bunun akabinde THX Spatial Audio desteği yer almıyor. Kulaklık diğer kulaklık modelinde olduğu gibi pasif gürültü engelleme sunuyor.

Her iki kulaklık modelinde de ortak olarak 50mm TriForce sürücüler bulunuyor. Türkiye’de satışa sunulması beklenen bu kulaklık modelleri, dikkat çekecek gibi duruyor.