Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Razer Ornata V2 klavyesi ile karşımızda

Razer Ornata V2 klavyesi ile karşımızda

Oyuncu ekipmanlarının sevilen markaları arasında yer alan Razer, 2017 yılında piyasaya sürdüğü Ornata'yı 2020 için tekrar güncelledi. Ornata V2 adını alan klavye eski nesline göre medya kontrol tuşlarına da sahip. Eklenen özellik ile birlikte oyun oynarken müzik dinlemeyi seven oyuncular için medyayı daha kolay kontrol etmek daha kolay bir hale gelecek. 

Oyunseverler tarafından oldukça beğenilen ve yumuşak dokunma hissi ile oyuncuların karşısına çıkan Ornata, diğer oyuncu klavyelerinden daha farklı bir yapıya sahip. Bu klavyede sert plastik tuşlar değil, yumuşak membran ve kauçuk malzemeler kullanılıyor. Bu da klavyenin hem oyun performansını değiştiriyor hem de yazı yazma deneyimini farklı bir noktaya taşıyor. 

Razer Ornata V2 modelinde bir diğer önemli özellik ise kablo pozisyonlarına sahip olması da diyebiliriz. Kullanıcılar kablonun bu özelliği sayesinde istedikleri gibi gizleyebiliyorlar. Oldukça şık ve premium bir tasarıma sahip olan klavyenen yaklaşık 100 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim. Klavyenin Türkiye'ye gelme ihtimali de bulunuyor.