Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Rainbow Six’ten Renkli Rekabet

Rainbow Six’ten Renkli Rekabet

Her geçen zamanda bir yenilikle ve değişimle adından bahsettiren Rainbow Six Siege bu kez de yeni bir rekabet başlattı: Rainbow GIF Yarışması

Rainbow Six Siege oyununda kısa bir süre için başlayan Rainbow Is Magic konsepti ile oyuncular çok renkli bir rekabet deneyimi yaşayacak. Bu konseptte, bir GIF oluşturmak asıl görev konumunda. GIF, oyun içinden görüntüler içermeli ve bu görüntüler karakterler, oyunda yaşanan anlar gibi şeylerle alakalı olmalı. Bu GIF’i Rainbow Six ile paylaşarak sonucu beklemek yapılması gereken tek şey. Kazanmanız durumunda, Rainbow Is Magic için özel ve sınırlı olarak oluşturulan koleksiyona sahip olabileceksiniz.

1 ile 8 Nisan tarihleri arasında devam edecek olan Rainbow Is Magic ve Tacticute GIF rekabetine katılmak için takip etmeniz gereken aşamalar aşağıdaki şekildedir:

  • Öncelikle Rainbow Is Magic ya da Tacticute GIF’i oluşturun.
  • Adınızın, oluşturduğunuz GIF’te yer aldığından emin olun.
  • Bu oluşturduğunuz GIF’i #R6GIFContest ve #RainbowIsMagic hashtagleri ile Rainbow Six’in sosyal medya hesaplarına ( Facebook, Twitter, Instagram )gönderin. Bu GIF yalnızca oyun içinden video, resim ve/ veya çizim içerebilir.
  • Bu adımlardan sonra yapmanız gereken tek şey sonucu beklemek olacak.

Kazanan kişiler listesine girmeniz durumunda sahip olacağınız ödül, sınırlı sayıda ve özel olan bir Rainbow Is Magic koleksiyonu olacak. Kazanan kişiler listesinde sadece 10 isim yer alacak ve bu isim listesi yaratıcılığıyla öne çıkan kişilerden oluşacak.