Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG’den bütün oyunculara 3. yıl şerefine özel kostüm

PUBG’den bütün oyunculara 3. yıl şerefine özel kostüm

PUBG, PC tarafında ilk piyasaya sürüldüğü günden beri sevilen oyunlar arasında yer alıyor. PUBG Mobile ile birlikte eski popülerliğini yitiriyor gibi dursa da PUBG üç yılı devirmiş durumda. Sevilen Battle Royale oyunu Xbox One, PS4 ve PC'de oyunseverlere hediye dağıtarak mutlu yıllar diliyor. 

PlayerUnknown's Battlegrounds, hayatımıza ilk kez 2017 yılında girdi. Üç yıllık koca bir sürenin ardından geriye bakıldığında, binlerce güncelleme ve hediyenin yanında milyonluk oyuncu sayısı yer alıyor. Oldukça başarılı adımlar ile ilerleyen oyunun bu üç yılın ardından oyuncularına hediyesi var.

Kullanıcılarına özel bir paket hazırlayan PUBG, özel baskı bir M416 silah kaplamasına kavuşacakken, kostüm ve paraşütün de olduğu özel eşya kutusuna sınırlı sürü boyunca ücretsiz bir şekilde erişebilecekler. Bir süredir geliştirilmesi için kullanımdan kaldırılan Vikendi haritası, yepyeni güncellemeyle beraber geri dönüyor. Yalnızca bu harita ile sınırlı kalmayacak olan PUBG, Karakin haritası içinde bazı planlar yapıyor.

Bu planlar dahilinde yeni güncelleme ile hem Vikendi haritası hem de Karakin haritası hacmini genişletecek. Oyun geliştiricileri şu an için PUBG Mobile tarafına daha aktif güncelleme sunuyor olsa da PC tarafında da güncellemeler ile yeni özellikler kazanacağı söyleniyor.

Gelelim özel sandık içeriğini alabileceğiniz tarihlere, öncelikle PC oyuncusuysanız bu sandık içeriğine 23 Mart ve 23 Nisan tarihleri arasında ulaşabiliyor olacaksınız. Eğer konsol oyuncusuysanız bu içeriklere 26 Mart ve 25 Nisan tarihleri arasında ulaşabileceksiniz.