Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG Mobile yeni yarışmasıyla yaratıcılığı ön planda tutuyor

PUBG Mobile yeni yarışmasıyla yaratıcılığı ön planda tutuyor

PUBG Mobile'ın ikinci yıl dönümünü kutlamak için oyun 2GETHER We Play Müzik Kapak Yarışmasını başlattı. 0.17.0 güncellemesiyle kullanıcıların en çok beklediği özellikleri bünyesine katan popüler mobil oyun sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Şimdi ise espor turnuvalarına daha fazla dahil olmayı hedefleyen Tencent, 15 Mart tarihinde başlayan ve 5 Nisan tarihine kadar devam edecek bu yarışmayı başlatıyor.

Kullanıcılar oyun içi kalıcı kıyafetlere sahip olacağı gibi yeni birçok hediye ile de oyuna devam edebilecek. Yarışmaya katılmak için oyuncular oyunun tema şarkısının skorunu resmi internet sitesinden indirmeli ve ardından müziğin kapağını kaydetmeli. Bundan sonra oyuncuların yaratıcılığına ve becerilerine kalan yarışma, herhangi bir müzik aleti veya vokal araçları kullanılarak hazırlanabilir. Daha sonra hazırlanan video #PUBGMThememusiccover hashtag'i ile YouTube'a yükleniyor.

Söz konusu adımların ardından katılımcıların yapması gereken son bir adım daha kalıyor. Katılımcıların son olarak yarışmanın resmi internet sitesinden kayıt olması gerekiyor. Videonun bağlantısını eklenmesiyle, ve kişisel bilgilerinizin girilmesiyle kolayca kayıt olabilen bu yarışma 5 Nisan’da sona eriyor.

Yarışmanın kazananı ise 5 Nisan’a kadar en çok görüntülenen ilk 15 video içerisinden seçilecek. Ödüller arasında ise şunlar yer alıyor: İlk 5’e kalan oyuncular PUBG Mobile'ın yaklaşmakta olan espor turnuvalarına yaptığı bir gezinin büyük ödülünü ve hatta bu etkinliklerde sahne alma şansını kazanacak. 6’ncı ve 10’uncu olan katılımcılar ise oyunun resmi ürünlerini alırken, 11’inci ve 15’inci olan yarışmacılar kalıcı olarak oyun içi kıyafetlerin sahibi olacak.

Yarışma ile ilgili detayları öğrenmek isteyenleri şu bağlantıya alabiliriz.