Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG Europe League Kick-Off başlıyor

PUBG Europe League Kick-Off başlıyor

Milyonlarca kişi tarafından oynanan ve çok sevilen PUBG ödüller dağıtmaya devam ediyor. Bir hafta sürecek olan PUBG Europe League Kick-Off Cup’ın tarihi belli oldu. 125 bin dolar ödül havuzu bulunan turnuva 30 Nisan tarihinde başlayacak.

PEL ve PEL Contenders takımlarının karşılaşmalarına sahne olacak turnuvada, ilk etapta 32 PUBG Avrupa takımı yer alacak ve bu takımların 16’sı PEL ve 16’sı PEL Contenders’tan olacak. Bir sonraki aşamaya bu takımların 16’sı yükselebilecek. Grup aşamasında her grup toplamda 4 maç yapacak. Bir günde oynanacak olan maç sayısı ise 8 olarak belirlendi. A Grubu, maçlara 13.00’da başlarken B Grubu 18.30’da başlayacak. Grup karşılaşmalarından 16 takım bir üst yani son aşamaya yükselecek. 3 ile 5 Mayıs arasında gerçekleşecek 12 karşılaşma sonucunda şampiyon takım belli olacak. Katılacak olan takımlar ise şu şekilde:

PEL takımları

WINSTRIKE

CROWCROWD

VITALITY

DIGITAL ATHLETICS

TSM

TEAM LIQUID

RED DIAMONDS

NIP

JOKERS

MI9

NAVI

RYE GAMING

ENCE

PITTSBURGH KNIGHTS

G2

FAZE CLAN

 

PEL Contenders takımları

SE7EN ESPORTS

DESPERADO

WE NEED A HOME

AVANGAR

RECIPROCITY

TEAM UNIQUE

STELLAR

QUICKMATH

3D MAX

NORTHERN LIGHTS

TORNADO ENERGY

ZOEKT EEN NAAM

UNITY

SEEKORG

INSIDE GAMES

BEŞİKTAŞ ESPORTS

Turnuvanın şampiyonu olan takım $50,000, ikinci takım $22,500, üçüncü takım $15,000 ödül alacak ve 4-8. sırada yer alan takımlara ise $7,500 ödül verilecek.