Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri Fortnite World Cup Finalleri’nin detayları belli oldu

Fortnite World Cup Finalleri’nin detayları belli oldu

Fortnite World Cup Finalleri için biletlerin ön satışı başladı. Bunun için yapmanız gereken tek şey Ticketmaster Verified Fan sayfasından kayıt oluşturmak. Böylece, biletler satışa sunulduğu anda haberiniz olacak ve hemen biletinizi alabileceksiniz.

Fortnite World Cup’ın final karşılaşmları, 25 ile 28 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek ve bu karşılaşmaların ev sahipliğini New York’ta bulunan USTA Billie Jean King National Tennis Center yapacak. Turnuvada, 100 bireysel katılımcı ve iki kişilik 50 takım yer alacak. 3 gün sürecek olan turnuvada 30 milyon dolar gibi ciddi bir ödül havuzu bulunuyor. Şampiyon olanın kazanacağı miktar ise 3 milyon dolar olarak açıklandı. World Cup duyurusunu yapan yapımcı şirket Epic Games oyun hakkında ekstra bir bilgi de ekleyerek oyunun 250 milyondan fazla kişi tarafından oynandığını söyledi.

Organizasyon yetkilileri tarafından turnuva alanında seyirci olarak yer alan tüm Fortnite hayranlarına, biletleri olması şartı ile V-Papel, Sezon 10 Savaş Bileti ve site üzerinde kullanılabilecek bir şifre hediye edilecek. Bilet alan kişiler aynı zamanda Fortnite Fan Festivali’ne katılım hakkı da kazanacak. Bu festivalde, Tomatohead ve Brite Bomber ile fotoğraf çekilme şansı yakalayabilir, Blackheart’ın korsan gemisini ziyaret edebilir ve Durrr Burger’dan ‘Slurp Juice’ alabilirsiniz. Kısacası Fornite yaşamını tadabilirsiniz. Belirtmek gerekir ki bir kişi en fazla 4 bilet satın alabilecek ve bu biletler için transfer hakkı bulunmuyor.