Flank Esports - Yeni Nesil Espor Medyası
Espor Haberleri PUBG, Cadılar Bayramı temalı kostümleri tanıttı

PUBG, Cadılar Bayramı temalı kostümleri tanıttı

Son zamanlardaki Battle Royale furyasının öncü oyunlarından PUBG, Cadılar Bayramı kostümlerini tanıttı. Görsel eklentilerin ve gelişmelerin hız kesmediği PlayerUnknown's Battlegrounds'da Cadılar Bayramı kostümleri geçen yıl Ekim ayında tanıtılmıştı. Bu yıl bir ay daha erken tanıtılan kostümler, 4.3 Yaması ana sunucuya geldiğinde satışa sunulacak.

“Korkunç ama bir o kadar eğlenceli Cadılar Bayramı kostümleri PUBG’ye geliyor! İster son çembere giden sarı tuğladan örülmüş yolda ilerle, ister Aquarail’da sahilde korsanlık yap, Cadılar Bayramı sezonunu şık kutlaman için yepyeni kostümlerimiz var.”

“4.3 güncellemesi ana sunucuya geldiğinde sınırlı bir süre boyunca mağazada Korsan Kaptan ve Kabadayı kostümleri, Kansas ve Bostan Korkuluğu setleri ve son olarak Majesteleri İskelet Kraliçe bulunacak. Her set, tek tek parçalar olarak ya da %33 indirim ile sandık olarak satılacak. Ayrıca BP’lerini kullanarak satın alabileceğin The Leo kostümü ekledik.”

Tencent'in başyapıtı, satış rekorları kıran PUBG kostümlerin güzel dizaynıyla Kozmetik konusundaki başarısını da bir kez daha kanıtladı.